Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Şehirler Arası Nakliyat


Yenimahalle Şehirler Arası Nakliyat


Yenimahalle şehirler arası nakliyat işleminde, şehirler arası taşımacılık hizmetinde deneyimli personellerimiz ve son model ekipman araçlarımız ile başta Yenimahalle olmak üzere yurdumuzun her tarafına hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız taşırken daima siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet alanı içerisinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunduğumuzu düşünüyoruz. Şehirler arası taşınmacılık da hiçbir aksiliğin, hiçbir hasarın oluşmaması ve eşyalarınızın profesyonel olarak taşınması için sizlere ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilme olanağı veriyoruz.

Yenimahalle şehirler arası nakliyat sürecinde eksper arkadaşımız evinize gelerek, eşyalarınızın boyutuna ve hacmine göre nasıl paketleme ve ambalajlama işlemi yapılacağını, taşıma yapılacak günün ve saatin belirlenmesine kadar detaylı bir biçimde rapor hazırlayıp sizlere taşınma işleminin bilgisini verir. Taşınma günü geldiğinde firma personellerimiz en az 10 dakika öncesinde gelerek taşınma işlemine hazır olunur.

Taşınma işlemi sırasıyla şöyle olmaktadır. İlk olarak eşyalarınız havalı naylon veya patpat naylon düzeneğiyle ambalajlanması ve paketlenmesi titiz bir şekilde yapıp, taşınmaya hazır hale getiririz. Daha sonrasında aracın seyir halindeyken oluşabilecek her türlü hasara karşı eşyalarınızı araç içinde istiflemesini yapılarak, aracımız şehirler arası nakliyat hizmetini gerçekleştirmek için, eski evinizden yeni yerleşeceğiniz adresinize doğru güvenle eşyalarınızı taşıma garantisi veriyoruz. Yeni evinize vardığımızda sökümü yapılmış tüm eşyalarınızı tekrar kurulumunu yapıp, kullanıma hazır hale getiriyoruz. Daha sonra ev ve oda içerisinde eşyalarınızı tamamen dizayn etmeden oradan ayrılmıyoruz.

Yenimahalle şehirler arası nakliyat hizmetini verirken, yılların vermiş olduğu birikimle hareket etmeyi sürdüren, yurdumuzun tüm il ve ilçelerine şehirler arası nakliyat hizmetini götüren, dev bir firma olarak tüm müşterilerimizi memnun etmek bizim hedefimizdir. Geçmişten bugüne nakliyat sektöründe, farklı hizmet alanlarında hizmet veren firmamız, Yenimahalle şehirler arası nakliyat hizmetini de bugüne kadar en sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştir. Buna şuradan emin olabilirsiniz ki firmamıza hemen, hemen her gün gelen teşekkür mesajları, web sitemiz üzerinden bizi arayanlar, daima verdiğimiz hizmet kalitesinden çok memnun kaldıklarını dile getiriyorlar. Bizler de müşterilerimizin bizlerden bu denli memnun kaldıklarını görünce daha çok çalışıp, daha kaliteli ve güven dolu bir hizmet vermek için tam gayretle işimize odaklanıyoruz. Çünkü bizler bugünün köprüsünden yarının eşyalarını taşıyoruz.